Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei - cresterea vanzarilor si a numarului de clienti - contactarea potentialilor clienti - negocierea si incheierea de contracte - crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora, - derularea activitatii conform politicii companiei, - utilizarea la maximum a oportunitatilor existente - monitorizarea concurentei

Cerinte

Cerinte - excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv - experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare) - realizarea obiectivelor de vanzari lunare - capacitate de analiza si sinteza, - cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint) - limba engleza - reprezinta un avantaj - orientare spre client - putere de convingere, tenacitate - capacitate de a se integra rapid in echipa - seriozitate si dorinta de afirmare - persoana dinamica si optimista Beneficii Oferite - salariu competitiv corelat cu performantele personale - mediu de lucru profesional - bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite - training si suport continuu - sanse reale de promovare

100 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja