Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

Locuri de munca in SUEDIA Angajam pentru Suedia Promoter produse cosmetice,femei(preferabil) si barbati cu limba engleza nivel mediu obligatoriu. Se ofera contract de munca pe o perioada nedeterminata. Primele 6 luni se ofera un salar fix de 1000 euro net+comision din vanzari. Salariile pot ajunge intre 1700 euro net pina la 2500 euro net. Prima luna se ofera cazare in conditii foarte bune gratuit. Dupa prima luna cazare se retine din salar 250 euro. Transportul la locul de munca este oferit gratuit prima luna. Se poate pleca si in cuplu. Varsta maxima admisa este 35 de ani. Drumul nu este decontat de catre angajator. Locul de munca se afla in Stockholm. Transferul de la aeroport la cazare este asigurat de catre angajator. Pentru mai multe informatii ne puteti apela de L-V 09-17 Puteti vizita pagina noastra Lpg First Generation pe facebook pentru mai multe locuri de munca

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze,persoane cu varste pina in 35 de ani cu orientare catre clienti,sociabili,energici ,pozitiv, deschis și cu spirit de echipa,activ, dornic sa inveti cat mai multe lucruri cu abilitati de comunicare si relationare

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai