Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Promoteri pentru clientul nostru din UAE in domeniul cosmeticelor si al parfumurilor. Responsabilitati: - prezentarea produselor, furnizarea informatiilor necesare clientilor legate de produsele comercializate Beneficii: Salariu atractiv + comisioane din vanzari + transport gratuit + bilet de avion + contract de munca + asigurare medicala. Compania Greenland Romania nu percepe niciun comision candidatilor,nu trebuie sa platiti nimic. Asteptam CV-urile dumneavoastra actualizat in limba engleza + o poza full body la adresa noastra de email cv at greenlandromania.com

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa fie: -gen feminin -absolvent de facultate -experienta minima in domeniu -limba engleza la nivel avansat -sociabilitate -varsta maxima 35 de ani

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

70 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja