Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

DESPRE Societatea comercială SC VALE PROV STAFF SRL este specializată în consilierea, evaluare, recrutarea şi plasarea a forţei de muncă în Cipru în industria hotelieră dar şi în alte sectoare de activitate. Având un portofoliu bogat de clienţi satisfăcuţi şi candidaţi mulţumiţi, ne mândrim cu o rată de angajare de peste 95%! Suntem în căutare de persoane interesate de o activitate part-time (în timpul dvs. liber – timpul alocat este strict alegerea fiecăruia) cu care să îşi rotunjească veniturile lunare. Nu implică costuri sau angajamente faţă de alte persoane ci pur şi simplu, promovarea serviciilor/ofertelor noastre de muncă în grupul personal de prieteni/cunoştinţe interesate de locuri de muncă în străinătate. Promoterul local Activitatea se poate întreprinde atât în oraşe cât şi în comune sau sate. Ofertele de muncă se trimit pe e-mailul Promoterului iar acesta în continuare promovează. -promovează ofertele noastre de muncă în grupul de cunoştinţe -promovează ofertele noastre de muncă pe site-urile locale de anunţuri/Facebook/alte metode -aduce la cunoştinţă fiecărui potenţial candidat, detaliile despre oferta de muncă şi procedurile de mediere (acte necesare şi etape) Castigurile per/candidat sunt cuprinse intre 150 si 300 LEI, doar in contul bancar personal. Sunt interesat, cum fac mai departe? Se trimite o copie după C.I împreună cu datele valide de contact (nr. Telefon, e-mail, Facebook account) la adresa urmând că un reprezentant oficial al agenţiei să va contacteze în vederea parteneriatului.

Cerinte

- persoana sociabila , serioasa si punctuala - dornica de castiguri suplimentare considerabila - putere de convingere - atitudine pozitiva Incercati si nu ratati!

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai