Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - cazare asigurata la sosire in UK cu mic dejun si cina - suport local cu actele si inregistrarile necesare la institutiile din UK - plasament sigur si cursuri la sosire in UK - contract pe minim 1 an de zile, cu posibilitate de prelungire - garantat 6.85GBP/hr, min 35 de ore pe saptamana Costuri: PROMOTIE: - se achita 50GBP la inscriere - taxa de interviu - dupa 2 luni in UK se achita cei 250GBP - biletul de avion - bani de buzunar la sosire in UK: transport local, asigurare medicala Promotia este o dovada de incredere ca job-urile sunt sigure si este valabila in limita locurilor disponible!!! Promotie valabila doar pentru femei. Plecari in fiecare saptamana. Programeaza-ti un interviu la sediul nostru din Cuj-Napoca sau online (skype).

Cerinte

Promotie valabila doar pentru femei! - Engleza conversational - experienta absolut necesara in domeniul medical sau kinetoterapie, farmacie, pedagogie, psihologie - vasrta de maxim 50 ani

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja