Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza Property Manager sau Administrator, de gen feminin, pentru companie de management hotelier din Abu Dhabi. Angajatorul ofera cazare , masa ,transport. Responsabilitati: -mentinerea relatiilor cu managerul de operatiuni si cu bucatarii sefi -intocmirea de rapoarte , privind necesarul de personal, aprovizionare, echipamente necesare -tine legatura cu clientii , contractori si sub-contractori -planifica evenimente, coordoneaza echipa din hotel

Cerinte

Se cere: -limba engleza la nivel avansat -varsta candidatelor trebuie sa fie pana in 40 ani -cunostinte de utilizare a calculatorului , pachetului Microsoft Office -experienta pe o pozitie similara de 15 ani , in hotel -constituie avantaj cunostinte despre cultura din UAE -absolventa de facultate in domeniul turismului, hotelier Se sustine interviu pe Skype in urma caruia se stabilesc toate detaliile refritoare la pachetul salarial Cele interesate pot trimite cv-ul in limba engleza insotit de poza.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja