Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Spitalul public din Vejle ofera pozitii pentru medic psihiatru. Departamentul include un departament de psihiatrie acuta, unul de psihiatrie pediatrica si 100 de paturi. Cladirea are aproximativ 17 000 m2 si constituie locul de munca pentru aproximativ 250 angajati. Departamentul de psihiatrie acuta deserveste aproximativ 250 000 locuitori din orasele Vejle, Fredericia, Kolding si populatia geriatrica din orasele Middelfart, Nordfyn si Assens. Lucrul este organizat in echipe multidisciplinare constituite din psihologi, fizioterapeuti, asistenti sociali, terapeuti de familie, etc. OFERTA NOASTRA: Informatie esentiala • Contract permanent dupa promovarea cursului de daneza. • Salariu incepand de la 7000 € brut/luna. • Cursuri de formare in timpul programului de lucru. • Invitatie in Danemarca, dupa un prim interviu, pentru a cunoaste regiunea si mediul de lucru. • Asistenta in gasirea: apartamentului, scolii si gradinitei. • Asistenta cu mutarea si costurile de transport. • Curs de limba gratuit si intensiv pentru medic si familie.

Cerinte

Medic specialist psihiatrie cu titlu obtinut in UE si permis de sedere de lunga durata in UE. Posibilitate de a realiza cursul de limba intensiv in daneza.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai