Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

RATBV S.A. angajeaza sofer autobuz Poti avea un venit mediu NET lunar de 2700 de lei Se ofera: - Mediu de lucru sigur si stabil - Pachet salarial atractiv ( salariu motivant), sporuri ( de vechime in munca, ore suplimentare, ore sambata si duminica, sarbatori legale) - Tichete de masa - Sustinere si indrumare pentru dezvoltarea profesionala Cerinte: - Persoane serioase, motivate sa lucreze intr-un mediu de lucru sigur si stabil - Competenta si profesionalism - Permis categoria D sau TB - Atestat transport persoane - Experienta constituie un avantaj Informatii suplimentare la Serviciul Resurse Umane, Consideri ca indeplinesti conditiile si esti dispus sa faci parte din colectivul nostru de profesionisti? Te asteptam sa-ti depui CV-ul!

Cerinte

- Persoane serioase, motivate sa lucreze intr-un mediu de lucru sigur si stabil - Competenta si profesionalism - Permis categoria D sau TB - Atestat transport persoane - Experienta constituie un avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai