Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Preluarea şi înregistrarea rezervărilor de la clienţi, primirea şi cazarea acestora, întocmirea actelor, cât şi soluţionarea eficientă a solicitărilor înregistrate sunt câteva din sarcinile de lucru ale unui recepţioner.Calitatea, seriozitatea si bunul gust sunt devizele noastre. Precizam ca la HOTELUL nostru exigentele sunt deosebite cu accent pe comunicare, decenta, politete, cultura generala solida si o reala pasiune si placere pentru postul dorit. Oferim un loc de munca civilizat, cu conditii reale de perfectionare profesionala. Contract de munca, asigurari, decontare transport, asiguram o masa pe zi, cazare daca este cazul. NU asiguram cazare.

Cerinte

Orientare catre client, amabilitate, atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila, abilitati de comunicare, abilitati de lucru in echipa, responsabilitate, abilitati de organizare. Cunoasterea limbii engleze Absolventi de liceu , studenti sau absolventi de facultate

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai