Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Receptionera pentru Clinica Medicala - Bucuresti, sector 1. Program de lucru: 8 ore / zi de Luni pana Vineri Salariul lunar net oferit: 1500 Lei Contract de munca pentru perioada nederminata Asteptam CV-ul tau pe adresa de email indicata Doar candidatii eligibili vor fi contactati pentru programarea interviurilor. Recrutam Receptionera pentru clientul nostru, importanta Clinica medicala privata de dermatogie,

Cerinte

• Absolvent/a de studii superioare, finalizate cu examen de licenta; • Experienta pe post similar minim 1, 2 ani; • Persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta; • Capacitate de planificare si organizare; • Orientarea catre satisfacerea nevoilor pacientilor si catre rezultate; • Cunostinte limba engleza - nivel mediu

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja