Acest anunt a expirat la data: 12.11.2017

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Aktuális álláslehetőségek az AndreasAgronál: TOBORZÓ MUNKATÁRS MAROSVÁSÁRHELYI IRODÁNKBA Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres TOBORZÓ MUNKATÁRSAT legalább középfokú angol nyelvtudással főállásúmunkakörbe Marosvásárhelyre. Feladatok: Hirdetési felületek keresése, hirdetések feladása, szerkesztése, folyamatos kezelése, online marketing tevékenységben való közreműködés (fórumok, állásportálok) A beérkező önéletrajzok elbírálása, kezelése Állásinterjúk leszervezése és lefolytatása, valamint a jelöltek angol nyelvtudás-szintjének felmérése A jelöltek teljes körű tájékoztatása, az interjún készített dokumentációk adatbázis-kezelő rendszerbe történő rögzítése, az adatbázis karbantartása és frissítése Kapcsolattartás a magyarországi, a dániai és a lengyelországi irodákkal, a Szervezési, Ügyfélszolgálati és Pénzügyi osztállyal Szervezési feladatokban való együttműködés a budapesti irodával Amit a cég kínál: Versenyképes jövedelem, fix bérezés Azonnali kezdés, folyamatos, hosszútávú munkalehetőség Stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása Jó hangulatú csapat Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban, önéletrajzzal, munkatapasztalat részletes leírásával, fizetési igény megjelölésével.

Cerinte

Elvárások: Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban) Legalább középfokú román nyelvtudás (szóban és írásban) Legalább középfokú végzettség, humán beállítottság Energikus, fiatalos személyiség, határozott kiállás Önálló és precíz munkavégzés a munkaidő jelentős részében Kiváló kommunikációs készség Precizitás és kiváló adminisztrációs készségek, Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Google Docs, stb.) A tevékenység végzéséhez vállalkozói státusz szükséges Előny: Munkavégzés országhatáron túlnyúló, nemzetközi munkakörnyezetben (dán, lengyel, magyar és szlovák kollégák) Toborzói munkatapasztalat

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai