Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Franta un rectificator care va executa urmatoarele lucrari pe masini conventionale: - pregatirea si manevrarea masinilor de rectificat; - alegerea metodei de rectificare in functie de profilul pieselor supuse prelucrarii; - rectificarea pieselor folosite in domeniul medical, aeronautic, nuclear, feroviar, armament. Beneficii: -salarizarea bruta de 1700 euro; -cazare si transport asigurat; -se asigura formare profesionala la locul de munca; -posibilitatea de a lucra o perioada indelungata pentru o companie franceza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -limba franceza la nivel mediu spre avansat; -persoana motivata, receptiva si dornica sa invete.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja