Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colegii mei te vor ajuta să înveţi ce înseamnă: - realizarea şi menţinerea la zi a unei baze de date cu furnizorii de echipamente pentru magazine şi platforma logistică; - prospectarea de noi furnizori; - negocierea cu furnizorii: preţurile, condiţiile de plată, termenele de livrare, etc; - realizarea graficului de livrări pentru fiecare proiect; - transmirea comenzilor către furnizori şi urmărirea livrării acestora la termenul stabilit; - asigurarea comunicării graficului de livrări către responsabilii de magazine şi Directorul de vânzări.

Cerinte

Candidatul ideal: Ne dorim, în primul rând, să ai un bun nivel de comunicare. De asemenea, viitorul nostru coleg ar trebui să aibă experienţa în activităţi în care sunt necesare abilităţi comerciale şi de negociere, dar şi o bună capacitate de organizare. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți; - Desfășurarea activității într-o echipă tânără și profesionistă.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja