Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colegii din acest departament au urmatoarele responsabilitati: - analizeaza cererile de contract individual de munca pentru angajatii clientilor internationali - analizeaza dosarul angajatului pentru a stabili situatia acestuia inaintea angajarii - realizeaza contractele individuale de munca ale angajatilor, precum si actele aditionale ulterioare - comunica prin telefon si prin e-mail cu clientul international in vederea validarii contractelor de munca exceptionale - realizeaza la cererea colaboratorilor, diferite extractii si rapoarte din baza de date comuna tuturor angajatilor - realizeaza conform procedurii si transmite catre colaboratori fisele de evaluare a perioadei de proba pentru salariatii noi - centralizeaza si arhiveaza contractele individuale de munca intocmite Beneficii: - pachet salarial motivant - sistem de bonusare in functie de rezultate - posibilitate de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, feedback si coaching din partea responsabililor directi - desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista

Cerinte

- cunostinte in limba franceza (minim nivel B1/B2) - persoana dinamica, organizata si cu spirit analitic - nivel educatie: studii superioare Daca ai aceste calitati, te vrem in echipa RH Contracte International, la sediul nostru din Iasi!

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja