Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem o echipă tânără și dinamică pentru care căutăm noi colegi. Ce iți propunem ? Provocări zi de zi ! Descrierea jobului: Colegii mei te vor ajuta să înveți ce înseamnă : - comunicarea cu platformele logistice pentru a pregăti mărfurile ce urmează sa fie transportate; - organizarea gestiunii și întocmirea inventarului pentru stocurile de marfă (Input / Output / Shipping) - gestionarea returului de marfă al firmei, în colaborare cu departamentul de marketing - sprijinirea colaboratorilor din departament în activitatea lor de zi cu zi (sarcini administrative, e-mail trimite, fișier de urmărire etc.) Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Ne dorim, în primul rând, să ai un bun nivel de comunicare în limba franceză( minim nivel B2). De asemenea, viitorul nostru coleg ar trebui să aibă experiență în activități administrative, de lucru în Excel și o bună capacitate de organizare și prioritizare. Dacă inițiativa, firea dinamică și capacitatea de adaptare te definesc, atunci dorim să te cunoaștem!

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja