Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm o persoană organizată, structurată, curioasă şi proactivă, cu o foarte bună capacitate de sinteză. Misiune: În cadrul acestui proiect principalele responsabilităţi vor fi: - Realizarea manualelor şi procedurilor aferente proiectelor derulate în cadrul Departamentului Comercial; - Documentarea corectă şi formalizarea informaţiilor; - Creearea şi arhivarea documentelor aferente proiectelor vizate; - Relaţionarea şi comunicarea cu membrii departamentelor vizate şi cu Managerii acestora pentru obţinerea tuturor informaţiilor relevante; - Monitorizarea evoluţiei proiectelor asigurând follow-up; - Asigurarea unui update şi a unei ameliorări prin sugestii/propunere de soluţii.

Cerinte

Candidatul ideal: - Căutăm o persoană organizată, structurată, curioasă şi proactivă, cu o foarte bună capacitate de sinteză. Beneficii: - Pachet salarial atractiv; - Oportunități de dezvoltare într-un mediu multicultural; - Coaching pentru o dezvoltare continuă.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja