Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Referent comenzi materiale principalele tale misiuni vor fi: - Coordonarea comenzilor de echipamente/materiale noi pentru magazinele clientului, conform procedurilor de lucru (antene, stivuitoare, mobilier, congelatoare, etc); - Gestionarea în programul de lucru SAP a comenzilor efectuate către furnizorii de materiale şi echipamente pentru magazine; - Validarea facturilor de achiziții materiale, în vederea sigurării unui serviciu client la standarde ridicate de calitate; - Menținerea unei legături constante cu furnizorii de echipamente în vederea stabilirii termenelor şi conditiilor de livrare a echipamentelor; - Actualizarea în programul SAP a datelor de contact ale prestatorilor/furnizorilor de echipamente sau service echipamente; - Realizarea de diverse rapoarte/ anchete solicitate de către manager sau de către client. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Te provocăm să faci parte din echipa noastră! Te vei integra perfect în mediul nostru de lucru dacă esti multitasking, orientat către rezultate şi ai spirit de echipă. Asteptăm cu interes candidatura ta dacă ţi-ai propus sa-ti dezvolţi abilităţile comerciale şi organizatorice! Pentru reușita în această misiune, este nevoie de: - Cunoştințe de limba franceză (minim B2); - Experiență de lucru relevantă în domeniu de minim 2 ani; - Experiență de operare Excel – nivel mediu; - Experiență de lucru în programul SAP – constituie un avantaj; - Abilități de negociere; - Capacitate de organizare şi prioritizare task-uri; - Orientare către client; - Disponibilitate la deplasare pentru perioada de formare în Franța.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja