Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Colegii mei te vor ajuta să înveţi ce înseamnă: - sprijinirea colaboratorilor din departamentul logistic în activităţile de zi cu zi (sarcini administrative, trimiterea de e-mailuri, de urmărire stocuri, etc); - efectuarea inventarierii săptămânale, cu ajutorul sistemului informatic, a bunurilor de pe platforme, pentru planificarea livrării acestora în magazine; - menţinerea unei legături constante cu reprezentanţii magazinelor şi a platformelor logistice; - monitorizarea şi analiza statisticilor de vânzări, care ajută la reaprovizionarea magazinelor. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - un bun nivel de comunicare în limba franceză (minim nivel B2); - experienţă în activităţi administrative, de lucru în excel; - bună capacitate de organizare şi prioritizare; - iniţiativă, fire dinamică şi capacitatea de adaptare;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja