Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- gestionarea apelurilor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare Oferim: - pachet salarial atractiv - contract de muncă pe perioadă nedeterminată - asigurare privata de sănătate - training și formare profesională constantă cu formatori experți - program de lucru flexibil (full-time 8h, part-time 4h/6h) - posibilitatea de a lucra în perioada efectuării studiilor - posibilitatea de a exersa limbile străine pe care le vorbești cu vorbitori nativi - posibilitatea de a te face remarcat și de a avansa în funcție - mediu de lucru modern, plăcut, dinamic - accesibilitate maximă la locul de muncă - loc de parcare pentru mașina personală în timpul orelor de servici

Cerinte

-atitudine pozitiva, entuziasm -cunoasterea limbii italiene si engleze (nivel mediu sau avansat) -excelente abilitati de comunicare si inter-relationare -atitudine orientata catre client -bune abilitati de operare PC -cu sau fara experienta anterioara -spirit de echipa

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Italiana, Engleza

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja