Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Customer Care - va trebui sa gestionati apelurile inbound ale clientilor, oferind informatii si suport Oferim: -pachet salarial atractiv -contract de munca pe perioada nedeterminata -asigurare privata de sanatate -formarea si dezvoltarea profesionala constanta de traineri calificati -posibilitatea de a lucra pe perioada efectuarii studiilor -program de lucru flexibil (full-time 8 h , part-time 4h/6h) -posibilitatea de a te face remarcat si de a creste profesional -mediu de lucru modern, placut, dinamic -accesibilitate maxima la locul de munca -loc de parcare pentru masina personala in timpul orelor de serviciu

Cerinte

-cunostinte de limba spaniola (avansat) -cunostinte de limba engleza (incepator-mediu) -bune abilitati de comunicare -dorinta,determinare,entuziasm,pozitivitate -spirit de echipa -bune abilitati de operare PC -cu sau fara experienta anterioara

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Spaniola

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja