Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: RELATII CLIENTI si Comenzi online (Atelier Crystal-Fashion®) -„Vocea” celui mai modern atelier de productie sub licenta Swarovski din Transilvania. -Preluarea zilnica a comenzilor noi intrate telefonic sau online -Confirmarea telefonica a comenzilor noi intrate -Comunicarea termenelor de livrare catre client -Consilierea telefonica a clientilor -Descrierea verbala a produselor si gasirea altor articole similare in caz de stoc epuizat sau timp indelungat de productie -Buna relationare cu departamentul de productie si showroom -Program 8 ore (8-16.30 | 30 minute pauza de masa) -respectarea programului de lucru -Locatie atelier: dupa Muzeul de apa, la pensiunea MATIS (la intrarea in Floresti) -Posibilitate de avansare profesionala -Experienta nu constituie neaparat un avantaj ci perseverenta -Salariu de baza si renegociere periodica in functie de abilitati -Perioada de proba (aprox 1 saptamana) -Castigul lunar intre 1.000- 2.000 Lei

Cerinte

Cerinte: -voce placuta, calma, timbru vocal melodios, -caracter pozitiv, intonatie simpatica, deloc vulcanica! -foarte bune abilitati de comunicare si relationare, multa rabdare cu clientii -pastrarea calmului indiferent de situatia creata -asumarea si remedierea situatiei in cazul greselilor create -capacitate de a trezi interesul clientului si pastrarea clientului mereu multumit - foarte ordonata si organizata -atentie distributiva, cu vizune per ansamblu asupra comenzilor in desfasurare -organizarea livrarilor in timp util in functie de cererea clientilor -spirit de echipa, relationare buna cu productia interna -recunoasterea si identificarea rapida a diferitelor forme, taiaturi de cristale si produse finite. -pasiune pentru bijuterii si accesorii - simt estetic bine dezvoltat pentru asortarea bijuteriilor - mod de lucru responsabil cu materiale pretioase -a se regasi in orice situatie, improvizare la nevoie -daca te potrivesti cu descrierile de mai sus asteptam CV-ul tau pe: -Scrie-ne in email-ul tau raspunsul la urmatoarele 2 intrebari: Care este acea calitate a TA care te face potrivita pentru acest loc de munca si de ce doresti sa lucrezi la atelierul nostru? Daca Emailul tau nu contine CV cu poza si cele 2 raspunsuri, candidatura ta nu va fi luata in considerare. (Aplicam aceasta procedura deoarece primim multe CV-uri trimise in necunostiinta de cauza.) Te asteptam in echipa noastra! OFERTA Oferta: · -spatiu individual de munca · -conditii bune pentru desfasurarea activitatii. · -toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale · -traininguri cu Swarovski · -scolarizare completa de la zero · -posibilitate de avansare profesionala · -echipa tanara, dinamica, ambianta placuta · -putin stres in perioade de sezon · -remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja