Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, 4 persoane tinere, dornice de munca, dinamice si dispuse sa faca efort suplimentar. Responsabilitatile sunt: - lucreaza in atelier la repararea paletilor de tip EUR, CHEP, IPP; - identifica defectele unui palet si il repara; - foloseste unelte specifice (ciocan, bormasina, fierastrau electric, pistol pneumatic); - indeplineste o norma zilnica de 252 de paleti (80 cm/120 cm) sau de 176 paleti (100cm/120cm); - stivuieste paletii reparati; - respecta regulile de securitate; - triaza deseurile. BENEFICII - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazare in valoare de 400 euro/luna si transport asigurate; - transport local in valoare de 50 euro/luna decontat; - ore suplimentare platite; - posibilitate prelungire contract. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta minim 2 ani in repararea paletilor tip EUR, CHEP, IPP; - persoana tanara, dinamica, cu o stare de sanatate foarte buna; - reprezinta avantaj permisul de conducere categoria B; - limba franceza nivel conversational.

4 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja