Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aveti disponibilitate la munca fizica si va doriti un job in Franta? Aplicati CV-ul dvs pentru acest anunt. Cautam urgent pentru un vechi client al nostru din Franta 1 Reparator si 1 Sortator de paleti. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -trierea si verificarea paletilor din atelier; -inlocuirea pieselor ce necesita schimbate; -predarea paletilor spre depozit; -sortatorul de paleti va lucra doar in curtea atelierului unde va face treierea paletilor indiferent de conditiile meteo. Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Experienta pe reparatii paleti este un criteriu de selectie. Permisul de conducere categoria B este necesar. Cunostintele de limba franceza reprezinta un plus. Ustensilele de lucru sunt ciocan pneumatic, fierastrau electric si bormasina. Avem nevoie de oameni harnici si cu dorinta de munca pentru ca zilnic exista o norma de lucru ce trebuie indeplinita.

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja