Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Reprezentant comercial export, principalele tale misiuni vor fi: - Contactarea clienților din baza de date ; - Identificarea de noi oportunitati de business ; - Comercializarea produselor clientului în regiunea alocată; - Asigurarea procesului post-vânzare; - Furnizarea rapoartelor periodice sau ad-hoc, la cererea responsabilului de echipă / managerului de departament, asupra activității desfășurate și a statusului comenzilor în curs.

Cerinte

Comunicativ? Multitasking? Bun negociator? Te angajăm! Cautăm un coleg motivat și adaptabil, care va fi responsabil de gestionarea relației comerciale a portofoliul de clienti B2B, într-o dimensiune internațională. In echipa noastră vei avea șansa să lucrezi alături de profesioniști în comerț internațional disponibili oricand să-ți îndrume pașii spre succes! Suntem uniți, competitivi și dinamici! Pentru reusită în această misiune este nevoie de: - Cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office (preponderent Excel); - Experiență de lucru în domeniu comercial ; - Capacitatea de a intreține o conversație telefonică comercială; - Bune abilități de comunicare și convingere; - Perseverență; - Spirit de echipă; - Cunoașterea limbii engleze și/sau franceze constituie un avantaj. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja