Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Responsabilitati: - promovarea si vanzarea tamplariei din aluminiu; - realizarea ofertelor comerciale; - achizitionarea materialelor necesare lucrarilor; - negocierea preturilor cu furnizorii; - intocmirea unui deviz de lucrari; - monitorizarea desfasurarii proiectelor; Se ofera: - 1 post disponibil; - contract de munca pe durata determinata de 3 luni, cu angajare in Franta, cu posibilitate de trecere pe perioada nedeterminata; - program de lucru: LUNI- VINERI: 08.00- 17.00, pauza la ora 13.00; - 39 h/ saptamana; - cazarea se pune la dispozitie contra cost; - salariu negociabil, in functie de experienta si competente;

Cerinte

- experienta relevanta intr-o pozitie similara- vanzare in domeniul tehnic minim 3 ani; - studii tehnice finalizate- constituie avantaj; - limba franceza la nivel avansat scris si vorbit; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai