Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, REPREZENTANT TEHNIC, tamplarie aluminiu Responsabilitati:  realizarea ofertelor comerciale;  achizitionarea materialelor necesare lucrarilor;  negocierea preturilor cu furnizorii;  intocmirea unui deviz de lucrari;

Cerinte

Se cere:  abilitati excelente de comunicare, de prezentare si negociere a ofertelor;  citire si interpretare de planuri tehnice;  limba franceza la nivel avansat scris si vorbit;  permis de conducere categoria B; Se ofera:  1 post disponibil;  contract de munca pe durata determinata de 3 luni, cu angajare in Franta, cu posibilitate de trecere pe perioada nedeterminata;  program de lucru: LUNI- VINERI: 08.00- 17.00, pauza la ora 13.00;  39 h/ saptamana;  cazarea se pune la dispozitie contra cost;  salariu net/ luna: intre 2000 –2200 € in functie de experienta si competente;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai