Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi ca REPREZENTANT VANZARI si sa promovezi serviciile Starjobs Romania in Bucuresti si in imprejurimi? Te intrebi in ce vei face in acest post? Pe langa independenta pe care ti-o da acest post de a te organiza cum doresti tu, trebuie sa: -identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren, -consiliezi clientii in alegerea serviciilor oferite si inchei contractele cu acestia, -realizezi ofertele bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participi la negocieri ; -mentii si dezvolti relatiile de afaceri cu clientii existenti; -dezvolti continuu baza de clienti si administrezi portofoliul de clienti ai companiei.

Cerinte

Daca esti o persoana: - dinamica, curioasa si comunicativa, - intrigata de usile care se inchid si cauti "ferestrele" prin care sa patrunzi pentru a-ti atinge obiectivele - organizata si orientata catre rezultate, - cunosti o limba straina (in special, engleza) Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul. Apropo, experienta in vanzari este necesara. Se acorda salariu fix si comision. Program de Luni pana Vineri.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja