Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

AMAKRON – EXECUTIVE SEARCH Recrutam pentru partenerul nostru, o companie multinationala producatoare de masini si sisteme industriale de ambalare si etichetare REPREZENTAN VANZARI Responsabilitati • identificarea de noi clienti si solutii, contactare, ofertare, negociere, promovare, urmarire incasari, consultanta postvanzare • gestionarea portofoliului de clienti pe principiul calitatii serviciilor oferite • analiza pietei : concurenti, furnizori, clienti, produse • raportarea rezultatelor in baza criteriilor prestabilite si in termenele specificate

Cerinte

Cerinte • studii superioare in domeniu tehnic • experienta de minim 2 ani intr-o functie similara • permis conducere cat. B • abilitati de comunicare si persuasiune • capacitatea de organizare eficienta a activitatii Se ofera: Pachet salarial motivant si sistem de bonusare performant

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai