Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie din Brasov care activeaza in domeniul vanzarii de vopsele industriale profesionale un Reprezentant Vanzari. Compania angajatoare mai comercializeaza confectii metalice si mic mobilier din lemn. Se ofera pachet salarial atractiv constand din salariu fix plus comision din vanzari si posibilitatea de a construi o cariera intr-un mediu dinamic si prietenos. Se ofera masina si telefon de serviciu si bonuri de masa. Nu este necesara cunoasterea unei limbi straine.

Cerinte

- Experienta de minim 5 ani in vanzari in domeniul industrial - Posesor carnet de conducere categoria B - Bune abilitati de comunicare - Disponibilitate la deplasari - Dinamic si orientat pe obiective - Adaptabil si flexibil in gandire - Sociabil, cu abilitatea de a munci eficient in echipa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja