Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI /INCHIRIERI utilaje de constructii in Bucuresti, ce va avea urmatoarele sarcini: -vanzarea/inchirierea utilajelor de constructii: nacele, platforme, stivuitoare, motogeneratoare, motopompe, etc; -prospectarea pietei si identificarea de noi clienti; -intocmirea si transmiterea ofertelor pentru potentialii clienti; -negocierea si incheierea contractelor in scopul indeplinirii obiectivelor de vanzari; -monitorizarea contractelor (incasarea facturilor, oferirea de consultanta post-vanzare); -administrarea portofoliului de clienti; -completarea rapoartelor periodice si prezentarea lor catre superiori. Beneficii: -salarizare atractiva si bonusuri in functie de realizari; -telefon, leptop, masina de serviciu; -oportunitatea de dezvoltare in domeniul vanzarilor.

Cerinte

-cunostinte de limba engleza la un nivel mediu spre avansat; -studii superioare finalizate; -experienta de cel putin 2 ani in vanzari (experienta in vanzari utilaje de constructii reprezinta un avantaj); -cunostinte medii de operare PC; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate de deplasare in orasele din jurul Bucurestiului; abilitati de prezentare si negociere.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja