Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persoana care da dovada de: - abilitati de vanzare; - orientare catre client si catre calitatea serviciilor prestate; - abilitati de relationare si comunicare, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii; - atitudine pozitiva si proactiva, empatie si intelegere; - spontaneitate, capacitatea de a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale, persuasiune; - spirit de echipa, punctualitate, incredere in sine, autocontrol; - dorinta de a se perfectiona continuu in domeniul vanzarilor, buna dispozitie. - experienta in vanzari constiuie un avantaj; - studii medii (studiile superioare constituie un avantaj); - experienta in relationarea cu clientii (reprezinta un avantaj experienta intr-un Call Center); - cunostinte bune de operare PC - pachet Microsoft Office si sisteme CRM;

Cerinte

- efectuarea apelurilor in vederea comercializarii produselor Editurii LITERA; - oferirea de asistenta si consiliere clientilor - informatii complete si corecte cu privire la produsele Editurii LITERA ; - identificarea nevoilor clientilor, consilierea si vanzarea produselor; - introducerea comenzilor in sistem; - actualizarea datelor cu privire la clientii Editurii LITERA prin operarea in baza de date in format electronic. Ce iti oferim: -oferta financiara atractiva, corelata cu performantele: salariu + bonusuri de minim 1500 lei inca din prima luna de activitate - mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate; - variate programe de formare ; - evolutie profesionala.

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai