Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un reprezentant vanzari cu experienta pentru o companie multinatioanala din Bucuresti. Principalele responsabilitati sunt: - realizarea planului de vanzari si incasari in zona repartizata; - efectuarea cercetarilor de piata si identificarea potentialilor clienti; - negocierea ofertelor cu clientii si cu potentialii clienti; - stabilirea si indeplinirea cu succes a obiectivelor urmarite; - transmiterea, in timp util, a detaliilor referitoare la semnarea contractelor; - stabilirea, impreuna cu clientii, a preturilor, serviciilor oferite, termenelor de plata etc. Beneficii: ☻ salarizare atractiva; ☻ posibilitati de promovare in cadrul companiei; ☻ mediu de lucru tanar, dar profesionist; ☻ telefon de serviciu, tableta si masina de serviciu.

Cerinte

Cerintele postului: - abilitati foarte bune de negociere si comunicare; - responsabilitate, seriozitate, flexibilitate; - persoana dinamica, orientata catre rezultate; - capacitatea de a lua decizii corecte si de a rezolva rapid problemele intampinate; - atentie la detalii si gandire pozitiva; - rigurozitate in respectarea termenelor si a sarcinilor; - cunoasterea pachetului Microsoft Office; - cunoasterea limbii engleze - nivel mediu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja