Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie din Brasov care activeaza in domeniul vanzarii de unelte si scule profesionale pentru lemn un Reprezentant Vanzari. Se ofera pachet salarial atractiv constand din salariu fix plus comision din vanzari si posibilitatea de a construi o cariera intr-un mediu tanar, dinamic si prietenos. Se ofera masina, telefon de serviciu, laptop si bonuri de masa.

Cerinte

- Experienta de minim 2 ani in vanzari in domeniul industrial, de preferat catre persoane juridice - Studii tehnice liceale sau universitare - Posesor carnet de conducere categoria B de minim 2 ani - Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu - Cunoasterea limbii italiene si / sau a limbii maghiare constituie avantaj - Buna cunoastere a pacheului Microsoft Office - Bune abilitati de comunicare - Disponibilitate la deplasari - Dinamic si orientat pe obiective - Adaptabil si flexibil in gandire - Sociabil, cu abilitatea de a munci eficient in echipa - Tinuta office obligatorie - Vocabular bogat, dictie buna - Imaginatie si initiativa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja