Detalii loc de munca

Descrierea jobului

REPREZENTANT VÂNZĂRI PRODUSE COSMETIE DE LUX - ITALIA Reponsabilități: Atragerea de clienţi noi Asigurarea asistenţei tehnice potenţialilor clienţi Cunoaşterea informaţiilor despre produsele comercializate de către companie Realizarea unui inventar zilnic la începutul şi sfârşitul programului Întreţinerea curăţeniei în magazin Rportarea zilnică a necesarului pentru magazin

Cerinte

Cerințe: Cunoaşterea limbii engleze sau italiană la nivel conversaţional Aspect fizic plăcut Atenţie pentru igiena proprie Beneficii: Salar 960 EUR/lună Cazare asigurată – prima lună gratis, iar pentru perioada următoare se plăteşte chirie câte 13 EUR/zi Training la angajare cu durata de 3 săptămâni Pentru vânzări zilnice de peste 1.000 EUR se primeşte bonus 10 EUR După primele 3 luni de lucru se primeşte contravaloarea biletului de avion, maxim 200 EUR

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja