Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza un responsabil brutarie pentru un client important din Bruxelles, Belgia. Acesta va avea urmatoarele responsabilitati: - planificarea si coordonarea activitatii zilnice de productie; - gestionarea personalului din subordine, a resurselor materiale si financiare; - mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii; - controlarea si respectarea calitatii, prospetimii si termenului de valabilitate a produselor; - monitorizarea si pregatirea comenzilor; - promovarea imaginii brutariei avand ca scop imbunatarirea vanzarilor.

Cerinte

- calificare de brutar; - experienta in prepararea, comercializarea si gestionarea produselor de brutarie de minim 2 ani; - cunoasterea limbii franceze la nivel avansat; - creativitate si experienta profesionala in conducerea unei echipe; - abilitati organizatorice si de comunicare; - permis de conducere categoria B; - persoana competitiva, implicata si prefesionista. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja