Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice / fotodecupajului in metal, angajeaza TEHNICIAN PROIECTANT / RESPONSABIL CALITATE. Responsabilitati: - urmareste ca toate produsele realizate de catre companie sa respecte cerintele clientilor - se asigura ca materialele folosite in productie corespund comenzilor primite din partea clientilor - asigura respectarea nivelului de calitate in toate procesele de productie - analizeaza procedurile de lucru ale companiei si propune solutii pentru imbunatatirea calitatii serviciilor oferite - va fi implicat in implementarea sistemului de management al calitatii conform ISO9001.

Cerinte

Cerinte: - absolvent studii tehnice (mecanica / ingineria materialelor) - cunostinte de proiectare mecanica - cunoasterea unui program de proiectare (Autocad, Solidworks, Catia, Rhinoceros sau similar) - cunoasterea instrumentelor de control precum si folosirea acestora - atentie deosebita la detalii - experienta pe un post similar constituie avantaj. Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja