Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma cu domeniiul de activitate in fabricarea de produse din domeniul mecanicii fine, angajeaza RESPONSABIL COMERCIAL. DESCRIEREA SARCINILOR: - Gestioneaza portofoliul de clienti existent (efectueaza vizite, negociaza preturi produse noi). - Prospecteaza piata, identifica potentialii clienti, ii viziteaza, le prezinta societatea si produsele, primeste cererile de oferta, colaboreaza cu dept. tehnic in vederea stabilirii costurilor de productie si formularii ofertelor de pret.

Cerinte

- Studii superioare tehnice. - Experienta in vanzari produse tehnice de min. 2 ani - Permis cat. B de cel putin 5 ani. - Domiciliul stabil in zona Pitesti-Mioveni. - Persoana dinamica, sociabila, onesta, deschisa la nou, cu abilitati de comunicare, putand imbina munca de birou cu cea de teren. - Cunoscatoare a limbii engleze si/sau franceze la nivel avansat. - Avand cunostinte temeinice de lucru pe calculator (Office, e-mail, internet etc.) Beneficii: salariu atractiv, bonuri de masa, tichete cadou, decontare cheltuieli de deplasare, diurna conform legislatiei in vigoare, masina pentru deplasari, laptop, telefon.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja