Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RESPONSABIL FIRMA DE INCHIRIERI AUTO in Bucuresti, Suceava, Iasi. Responsabilitati: -stabilirea obiectivelor de dezvoltare a societatii si atingerea cifrei de afaceri; -prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti; -promovarea serviciilor, intocmirea si transmiterea ofertelor catre potentialii clienti; -negocierea si incheierea contractelor de inchiriere; -monitorizarea derularii contractelor; -predarea si primirea autoturismelor; -mentinerea legaturii cu service-ul si raspunderea de functionalitatea autoturismelor; -raspunderea privind inspectiile tehnice periodice si relationarea cu Registrul Auto Roman. Beneficii: -salariu atractiv; -bonusuri in functie de realizari; -masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in inchirierea autoturismelor; -permis de conducere categoria B; -cunostinte minime in domeniul auto; -abilitati foarte bune de prezentare si negociere; -atitudine proactiva si spirit antreprenorial; -dinamism si flexibilitate; -studiile superioare reprezinta un avantaj; -cunostinte de limba engleza.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja