Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Responsabilități: - Asigură locația bunurilor imobiliare (birouri, magazine), cu scopul de a gestiona optim interesele parcului imobiliar; - Identifică proprietarii locațiilor, analizează proiectelor de achiziții publice (profitabilitate, eventuale renovări, etc); - Renegociază contractele de închiriere existente; - Supraveghează lucrările existente în rețeaua de magazine; - Prospectează piața imobiliară (indentificare locații, negociere, întocmire dosare de prezentare pentru a fi validate de către manager) cu scopul de a extinde rețeaua comercială; - Colaborarează cu omologul din Franța în vederea luării deciziilor. Beneficii: Beneficii: - Mediu de lucru internațional; - Provocări profesionale continue; - Echipă profesionistă, tânără și dinamică; - Pachet salarial motivant.

Cerinte

Dacă dezvolți cu ușurință relații de bussines calitative și de durată, te provocăm să te implici într-un proiect internațional de anvergură. Profil: - Cunoștințe de limbă franceză la nivel mediu (minim B1); - Experiență relevanță de lucru de minim 2 ani; - Cunoașterea pieței imobiliare din România; - Cunoștințe juridice; - Cunoștințe tehnice pachet Microsoft Office, preponderent- Excel (nivel începător); - Excelente abilităti de comunicare, relaționare și negociere; - Simț comercial și rigurozitate; - Capacitate de organizare și analiză; - Diplomație în abordare; - Persoană transparența, motivată și dinamică; - Capacitate de anticipare și orientare către soluții; - Disponibilitate la deplasări frecvențe în România și în Europa de Est.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai