Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie de mase plastice din Hemeius, Bacau un Responsabil SSM. Responsabilitatile postului vor fi urmatoarele: -coordonarea activitatii de Securitate, Sanatate si Mediu; -instruirea personalului la locul de munca conform calendarului anual; -analiza de risc a posturilor de munca; -gestiunea deseurilor (raportarea acestora conform legii); -stabilirea calendarului anual de instruire SSM conform legii; -sustinerea certificarii ISO14001 si OHSAS18001. Beneficii: Salarizarea bruta este de 4500 lei/luna. Se acorda bonuri de masa si bonusuri in functie de performanta. Exista posibilitatea de a se incadra intr-o echipa dinamica si prospera.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati foarte bune de organizare si comunicare. Totodata trebuie sa se remarce prin entuziasm si dorinta de a reusi. Calificarile specifice postului sunt obligatorii. Experienta trebuie sa fie de cel putin 2 ani pe un post similar. Cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj. Abilitatea de operare PC- MS Office nu trebuie sa lipseasca.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja