Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Iți dorești să te dezvolți profesional ? Ești în căutare de noi oportunități și ești interesat de un loc de muncă destinat lucrătorilor (maiștri, tehnicieni etc) din domeniul frigului și aerului condiționat? Descrierea jobului Pentru partenerul nostru din Olanda, căutăm un responsabil Tehnic instalații aer condiționat (A/C), cu certificat valabil pentru gaze F, conform legislației în vigoare. Descriere: - Operator gaze F - Lucrări de execuţie (instalare, montaj, punere în funcţiune, intervenţii service, reparaţii, exploatare) instalaţii frigorifice (IF), de A/C. Operaţiuni: - detectare scurgeri (pierderi de gaze F datorate unor neetanşeităţi) - recuperare (de gaze F) ; - instalare (IF) ; - întreţinere şi reparaţii.

Cerinte

- Absolvent al unui curs de formare profesională/calificare nivel mediu pentru domeniul frigului şi aerului condiţionat sau absolvent Ingineria Instalațiilor - 5 ani experiență in Instalare, mententanță, reparații și intervenții service pentru instalații frigorifice de A/C Deținător al unui Certificat pentru gaze F emis de AGFR conform Regulamentului UE nr. 517/2014 - Cunoștințe limba engleză Se oferă: - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată ​- Salariu atractiv, plata săptămânală în EUR - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional - ​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea - ​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română - Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal Descrierea companiei: Eastmen (certificată conform NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie care se ocupă cu recrutarea, selecția și plasarea de personal tehnic specializat în Olanda.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai