Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam OSPATARITA cunoscatoare de limba italiana la nivel mediu pentru un restaurant din Panarea, Italia. Castigul este de 1000 euro brut/luna. Plecare urgenta! Responsabilitati: - preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista; - acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor; - cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi; - servirea exemplara a clientilor. Program de lucru: - 5-6 zile de prestare servicii / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana Alte detalii: - castigul este de 1000 euro brut/luna; - cazarea si masa sunt gratuite; - plecare rapida.

Cerinte

- cunoasterea limbii italiene la un nivel mediu; - experienta in domeniu minim 3-6 luni. Documente necesare pentru inscriere: -CV limba romana/italiana + poza cu zambet -1 Fotografie tip pasaport -1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office -Copie pasaport / Copie C.I -Copie ultima diploma de studii -Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” -Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” -Copie carnet de munca (daca a avut intocmit); -Copie acte de calificare (daca aveti); -Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; -2 recomandari in original, in limba romana/italiana, de la angajatori anteriori. Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este de 360 lei (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere. NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!! Candidatul va achita un tarif in cuantum de 500 EURO, la sosirea in Italia, unei societati partenere a agentiei noastre pentru asistenta continua pe perioada derularii contractului cu familia-gazda.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja