Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se ofera:  3 posturi disponibile;  contract de munca pe durata nedeterminata;  se lucreaza in Franta, pe santiere civile (case, blocuri de 4 etaje, cabane, hoteluri) ;  program de lucru: LUNI – VINERI: 08.00 –17.00;  39h/saptamana; 169 h/luna;  salariu/luna net intre 1 300.00 – 1 600.00 €;  echipament de lucru asigurat;  cazare asigurata;  transport Romania – Franta (dus-intors) asigurat.

Cerinte

 experienta in: - pregatirea suprafetelor de restaurat; - restaurarea fatadelor in ipsos, tencuiala, piatra naturala; - pregatirea oricarui tip de tencuiala; - utilizarea tiparului, matritei, ruloului; - aplicarea tencuielii cu drisca, mistria, spaclul, gletiera si cu pompa; - realizarea termoizolatiei exterioare;  cunoasterea limbii franceze la nivel mediu;  permis de conducere categoria B;  citire plan tehnic;  abilitatea de a lucra in echipa;  rezistenta la stres si stare fizica buna.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja