Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

SC PRACTICOM SRL, societate in continua expansiune care activeaza pe piata Europeana din anul 1998 in domeniul transportului, depozitarii, logisticii, selecteaza candidat pentru angajare pe functia Revizor Tehnic.

Cerinte

Cunostinte tehnice auto; Cunostinte PC; Cunostinte limba engleza mediu sau avansat; Colaborarea cu asiguratorii; • Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni; • Urmarirea introducerii in soft a informatiilor referitoare la revizii, piese, consumabile, schimburi anvelope; • Programarea reparatiilor necesare la mijloacele auto; • Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor de necesare catre seful direct; • Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate; • Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai