Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un vechi client al nostru din Franta doreste sa isi mareasca echipa de rigipsari. Daca doriti sa fiti parte din echipa, trimiteti-ne CV-ul dvs. Cautam 2 Rigipsari polivalenti pentru o misiune cu plecare imediata. Veti lucra in santiere civile unde veti face renovari apartamente si case. Activitatea zilnica consta in: -trasarea suprafetelor de lucru pe baza planurilor tehnice; -placarea peretilor si a tavanelor cu placi de rigips; -aplicarea bandei de hartie, a gletului si efectuarea finisajelor; -amorsa si zugraveala se vor efectua cu ajutorul trafaletelui. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi un contract de lunga durata, tine doar de dvs sa fiti meserias.

Cerinte

Experienta in acest domeniu este esentiala. Permisul de conducere categoria B si cunostintele de limba franceza la nivel mediu sunt obligatorii. Avem nevoie de oameni rapizi in executie, autonomi si cu dorinta de munca.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja