Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune urgenta in Franta, 1 rigipsar/faiantar cu experienta atat in tara cat si in strainatate. Principalele responsabilitati sunt: - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - efectuarea lucrarilor din rigips: compartimentari, pereti despartitori, tavane casetate; - realizarea izolatiilor interioare si finisarilor; - montarea placilor de gresie si faianta; - utilizarea corecta a instrumentelor de lucru specifice postului. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta de lucru in strainatate; - permis de conducere categoria B; - persoana autonoma si atenta la detalii.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja