Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, doi rigipsari cu experienta ce vor avea urmatoarele responsabilitati: - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru asigurarea calitatii acestora; - executarea lucrarilor din rigips: tavane, pereti despartitori, compartimentari duble pe structuri metalice, imbinari cu banda; - realizarea izolatiei cu vata minerala de sticla, vata minerala bazaltica si termoizolatii din fibre celulozice; - aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte necesare desfasurarii activitatii. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta in domeniu de minim 2 ani atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala in Franta; - persoana autonoma, atenta la detalii si cu conditie fizica buna.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja