Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de 4 rigipsari cu experienta si autonomi in Franta. Responsabilitatile sunt: - lucrari din rigips, compartimentari, pereti despartitori, tavane casetate, montaj panouri de rigips pe structura metalica; - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - aprovizionarea locului de munca cu materiale, scule, unelte, dispozitive si utilaje necesare desfasurarii activitatii; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: - cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - capacitate de lucru intr-un ritm alert; - persoane serioase, responsabile si autonome; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja