Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti dornic de a lucra in Franta si profesionist in amenajari interioare, venim catre dvs cu cea mai buna oferta pentru anul 2016. Cautam o echipa de 2 Rigipsari pentru un mare client al nostru din nordul Frantei. Veti lucra in echipa, dar si autonom. Pe baza planurilor tehnice veti trasa suprafetele de lucru. Veti placa pereti si tavane cu rigips, veti compartimenta camere pe structura de metal (CD-uri si UD-uri) cu izolatie din vata minerala la interior. Veti monta atat placi normale cat si placi antifonice, antiumezeala si antifoc cu dimensiuni de 1,20m/2,60m. Imbinarile cu banda de rigips sunt foarte importante, pentru ca apoi sa se execute finisajul si zugraveala. BENEFICII Salarizarea este de 1600 euro/luna brut/persoana. Cazarea in suma de 400 de euro este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Plecarea se va face cu masina personala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

Experienta in domeniu si abilitatile de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza cat si permisul de conducere nu trebuie sa lipseasca. Disponibilitatea de a pleca cu masina personala este un mare avantaj.

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja