Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari urgente pentru echipe de muncitori rigipsari ( rigips,pereti,tavane, glet) , detinatoari de masina personala pentru transportul de la locul de cazare la locul de munca si retur firma germana plateste contravaloarea carburantului consumat de la locul de cazare la locul de munca si retur cat si uzajul masinii . Salariul minim net garantat 1500 euro/luna cu prestarea activitatilor lucrative mentionate mai sus . Salariul se plateste la data de 15 ale lunii urmatoare si se pot acorda avansuri saptamanale pana la 50 euro ,avansuri care apoi se vor retin din salariu Programul de lucru este ;luni-vineri 7-18 cu o ora pauza de masa, sambata 7-14 Contract de munca pe 6 luni cu posibilitatea de prelugire ,se incheie in Germania, cu respectarea legislatiei muncii din aceasta tara cu plata taxelor si impozitelor aferente in Germania ,taxe platite de firma Germana. Cazarea asigurata si platita de angajator . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de email : Taxa consultanta: 500 lei se achita in ziua plecarii .

Cerinte

Cazarea asigurata si platita de angajator . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de email : Taxa consultanta: 500 lei se achita in ziua plecarii .

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja